Adres:Üçevler Mh. Niltim 61.Sk. No:9 Nilüfer BURSA
Tel:0530 143 20 45
E-Mail:[email protected]

Çelik Fabrika İmalatı

ÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPI VE ÇATI SİSTEMLERİÇelik Konstruksiyon Fabrika İmalatı

Fabrika inşaatında genel olarak hızlı, güvenli ve sağlam bir yapıya sahip olduğu için çelik konstrüksiyon teknikleri uygulanır. Fabrikalar, evlerden çok daha büyük bir alan kapladığı için ciddi miktarda çelik imal edilmesi ve fabrikanın tasarımına göre ayarlanması gerekmektedir.

ÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPI VE ÇATI SİSTEMLERİÇelik Konstruksiyon Yapı Kullanım Avantajları

ÇELİKSA Çelik Konstruksiyon Yapı & Çatı Sistemleri, sağlam ve kaliteli çelik konstrüksiyon fabrika inşaatı konusunda tüm Türkiye’ye en iyi hizmeti veriyor! Ekibimizde bulunan uzman mimarlarımız, fabrikanızı en optimal şekilde tasarlayarak hem zamandan tasarruf etmenizi hem de işlerinizin en iyi şekilde ilerleyebilmesini sağlıyor. En iyi çelikleri kullanarak oluşturduğumuz planı hızlıca inşa etmeye başlıyoruz. Tam olarak hedefinize uygun bir çelik bina meydana getiriyor, fabrikanızın oldukça sağlam ve kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

Çelik konstrüksiyon fabrika yapımı, oldukça büyük emekler isteyen ve üzerinde uğraşılması gereken önemli bir inşaat işidir. Bizler ÇELİKSA YAPI olarak, bunun bilincindeyiz ve çelik fabrika yapımı konusuna titizlikle yaklaşıyoruz. Bahsettiğimiz mimarlarımız, profesyonel araçlar kullanarak en optimal fabrika tasarımlarını oluşturuyorlar. Fabrikamızda bulunan gelişmiş aletler sayesinde fabrikanızda kullanılacak çelik profilleri hızlı bir şekilde elde ediyoruz. Ekibimizin uzun yıllar biriktirdiği deneyimler sayesinde şimdiye kadar gördüğünüz en hızlı ve en iyi işçilikli çelik konstrüksiyon yapılarla tanışmaya hazır olun. Çelik fabrika yapımı için güvenilir bir adres arıyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz. ÇELİKSA YAPI sayesinde piyasadaki en uygun çelik konstrüksiyon fiyatlarıyla tanışabilecek; geniş, sağlam, ısı yalıtımlı ve depreme dayanıklı fabrikalara sahip olacaksınız!

ÇELİK YAPI VE ÇATI SİSTEMLERİÇelik Çatı Uygulamaları